Sadaļas

Ražotāji

RoofLITE jumta logs 'Hive'


Ekskluzīvais loga dizains ļauj istabā nonākt līdz pat 10% vairāk dienas gaismas, nekā citas firmas logiem. RoofLITE logi tiek iebūvēti dziļi jumta segumā, kas ļauj iegūt ne tikai labāku siltumizolāciju, bet arī izskata ziņā ir labs risinājums.

Vairāk

Zema cena!
-10%

000/gab.
(ar PVN)

000/gab.

Izmērs:VAI JŪS MEKLĒJAT RISINĀJUMU LAI BĒNIŅOS IEPLŪSTU VAIRĀK GAISMAS?

Izvēlieties RoofLITE! Iegādājoties RoofLITE, Jūs iegūsiet augstākās kvalitātes jumta logus ar 10 gadu garantiju! RoofLITE ir Skandināvu speciālistu izstrādāti jumta logi. Tie ir izturīgi, ūdensnecaurlaidīgi un siltumnoturīgi jumta logi, kas ir rūpīgi pārbaudīti atbilstoši jaunākajiem Eiropas standartiem.
.... turklāt, RoofLITE jumta logi tiek piedāvāti par vislabākajām cenām tirgū.

HIVE - VAIRĀK GAISMAS

Jumta logs ar centrālo atvēršanas asi, elegantu rokturi, kas ļauj atstāt logu 2 dažādās, pasīvās ventilācijas pozīcijās. Šo jumta logu var montēt jumtā ar slīpumu no 15 līdz 90 grādiem. Ekskluzīvais loga dizains ļauj istabā nonākt līdz pat 10% vairāk dienas gaismas, nekā citas firmas logiem. RoofLITE logi tiek iebūvēti dziļi jumta segumā, kas ļauj iegūt ne tikai labāku siltumizolāciju, bet arī izskata ziņā ir labs risinājums.

ĪPAŠĪBAS

Mūsu logu rāmji ir izgatavoti no augstvērtīgas koksnes, apstrādāti ar fungicīdu un insekticīdu, izmantojot vakuuma impregnēšanu, un ir pārklāti ar caurspīdīgu laku. Visas koka izejvielas tiek iegūtas saskaņā ar mežu ilgtspējīgas dzīvošanas prasībām. RoofLITE ievēro pilnu PEFC atbildības ķēdes sertifikāciju.

SILTUMNOTURĪBA

RoofLITE jumta logam ir 24 mm stikla pakete. Lai samazinātu siltuma zudumus ziemā un telpas pārkaršanu vasarā, stikla paketes ir pildīdas ar argona gāzi, kā arī ir aprīkotas ar selektīvo stiklu. Siltumnoturības koeficients standarta paketei ir 1,1 W/m2K.

RAŽOŠANAS KVALITĀTE

Mūsu logi tiek ražoti Eiropā ISO 9001 ISO 14001 un OHSAS 18001 sertificētā ražotnē, kurā tiek izmantotas jaunākās tehnoloģijas, lai nodrošinātu labākās rūpniecības vides un darba standartu ievērošanu. Energoefektivitāti un ūdens necaurlaidību pārbauda neatkarīgs testēšanas eksperts IFT Rosenheim GmbH.

UZSTĀDĪŠANA

Izvēlētajam loga izmēram ir nepieciešams pareizais pieslēguma komplekts, kurš jāizvēiās atkarībā no jumta seguma veida:

  • Gludajiem jumta segumiem - pieslēgums SFX (profila augstumam 0-16mm);
  • Profilētajiem jumta segumiem - pieslēgums TFX (profila augstumam 16-50 mm);

Jumta logu RoofLITE ir viegli iebūvēt. Iebūvēšanas procesā vienkārši soli pa solim jāseko uzstādīšanas pamācībai, kura ir katra loga iepakojumā, vai arī video pamācībai, kuru var atrast mūsu oficiālajā mājas lapā www.rooflite.com.

 

Gludajiem jumta segumiem - pieslēgums SFX (profila augstumam 0-16mm).

Profilētajiem jumta segumiem - pieslēgums -TFX (profila augstumam 16-50 mm).

  • Mērvienība: gab.


Visas cenas mājaslapā norādītas AR PVN 21%

Grozs  

(tukšs)